www.bogacka-doradcaprawny24.pl
Waluty:
kurtka superdry ,superdry bluza ,bluza superdry ,superdry online ,superdry kurtka damska ,koszula superdry
<
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Łatwe zwroty 60-dniowe

Dążymy do całkowitej satysfakcji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, możesz uzyskać pełny zwrot ceny produktu i związanego z nim podatku w ciągu sześćdziesięciu (60) dni roboczych od otrzymania przesyłki.

o otrzymać kredyt na wymianę lub kredyt na rachunku obciążenia, należy pamiętać, że wszystkie zwroty i wymiany muszą być w nowym, nieużywanym lub nienoszonym stanie z oryginalnymi tagami i naklejkami. Produkty uznane za zużyte, zużyte, zabrudzone lub brakujące zostaną zwrócone nabywcy na ich koszt i nie zostaną zwrócone. Stroje kąpielowe dla kobiet kwalifikują się do zwrotu tylko wtedy, gdy wkładka higieniczna jest umieszczona. Bielizna, spersonalizowane i spersonalizowane produkty nie podlegają zwrotowi. Ponieważ utracone przesyłki zwrotne są obowiązkiem klienta, pamiętaj, aby uzyskać numer przesyłki od kuriera przesyłki zwrotnej.

Wysyłka międzynarodowa

Z dumą wykorzystujemy UPS / DHL / Fedex / TNT / USPS jako głównego przewoźnika. Dostarczają paczki od poniedziałku do piątku iw większości rejonów dostarczają przesyłki lądowe w sobotę. Pamiętaj, że niektóre z naszych produktów są wykonywane na zamówienie i wysyłane z alternatywnych magazynów. Sprawdź stronę ze szczegółami produktu, aby sprawdzić, czy przedmiot ma czas realizacji.

Powrót